SONY DSC SONY DSC SONY DSC

SONY DSC

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Oba uszyte w szarych tonacjach.Gwiazdy i kropki, piękne lamówki w błękitno-białe paski i miętowe w gwieździstym tipi.. Kije bukowe, zaoblone, oszlifowane. Tunele szyte na lewej stronie, każdy szew schowany. Cały przód namiotu jest dwustronny. Nie tylko estetycznie wygląda, ale także wzmacnia drzwi, które przez ciekawe świata maluchy co rusz są otwierane i zamykane…można zawiązać lamówki drzwi do pętelek z boku tipi i drzwi będą zawsze otwarte, zapraszały do wejścia i rozgoszczenia się:)Kije mają wysokość 180 cm, Sam namiot około 150 cm. W środku jest miejsce 100 cm x 100 cm. Zmieści się Julek, który się połozy, Bruno i połowa mnie:D.

Gdy szyję kolejne namioty dla dzieci, moje szkraby wchodzą w ustawiane kije, gdy robię przymiarki, dwaj chłopcy czekają już w środku, a starszy woła „Wszystko jest okej, mamuś!”. Ich tata wierci dziury, aby przewlec jutowy sznur. Szlifuje, aby żadna drzazga nie miała prawa wejść w małe czy duże dłonie. Moja siostra pomaga mi  robieniu zdjęć, czasem opiece nad dziećmi…czasem w życiu po prostu mi pomaga. Tak więc cała moja rodzina Tworzy dla Was ten magiczny kawałek świata. Jestem pewna, że każde dziecko będzie miało frajdę z wejścia do tipi, z zabawy w tym bajecznym domku. Myślę też, że gdy dorosły przekroczy próg namiotu powrócą do niego wspomnienia dzieciństwa.

W sesji (oprócz Julusia) wystąpiły namioty tipi, poduszka księżyc, łapacze snów, kocyk w ananasy, dziergany pled babci Tereski (również na zamówienie!), marynarska girlanda, kosz na zabawki (i jak widać na zdjęciach, nie tylko służy na zabawki;), poducha chmura XXL, chmurka z nogami, rybka skandi (jeszcze niepublikowana), poducha w czachy (55 x 55 cm) i taki sam rozmiar w lisy, podszyte dresówką. No i cudna pogoda!

p.s. zapomniałam o koniu. Kasia upolowała w lumpeksie z 6 zł po czym wiozła koleją polską do Bydgoszczy 150 km, żeby chłopy mieli frajdę. I mieli:*