Uszyte z 100% bawełny w granatowo-biały chevron, wnętrze drzwi szare w duże białe gwiazdy, obszyte czerwoną lamówka . Kije bukowe, zaoblone, oszlifowane. Tunele szyte na lewej stronie, każdy szew schowany. Cały przód namiotu jest dwustronny. Nie tylko estetycznie wygląda, ale także wzmacnia drzwi, które przez ciekawe świata maluchy co rusz są otwierane i zamykane…można zawiązać lamówki drzwi do boku tipi i drzwi będą zawsze otwarte, zapraszały do wejścia i rozgoszczenia się:)Kije mają wysokość 180 cm, Sam namiot około 150 cm. W środku jest miejsce 100 cm x 100 cm. Nie trzeba ich zachwalać, nie dość, że piękne, dodają wyjątkowości każdemu pokoikowi dziecięcemu, to przede wszystkim stanowią doskonałą kryjówkę, bazę i miejsce do zabawy oraz odpoczynku. Bardzo łatwo rozkłada się namiot i składa- przez co może być przenoszony

z miejsca na miejsce, wożony ze sobą na wakacje i wszelkie wyjazdy. My zabierzemy je nad morze- dzieciaki będą mogły schronić się przed słońcem a młodsze utnie sobie komfortową drzemkę:)

Mata do tipi jest dwustronna (może być tak jak tu z dwóch różnych materiałów), pikowana, wzmocniona w środku owatą antyalergiczną. Co ważne dla mam- całe tipi w kilka sekund zdejmuje się z kijów i pierze w pralce, tak samo matę.

Koszt tipi 250 zł. Mata 99 zł. Duży wybór wzorów i możliwość własnego skomponowania

namiotu.