Chude nóżki to lale dla dzieci i dorosłych, nie zawsze piękne z oblicza, raczej powiedziałabym, że charakterystyczne. Albo specyficzne. Z pewnością nie spotkasz ich nigdzie indziej, są całkowicie autorskim projektem. Każda z nich ma imię oraz opisaną osobowość.

SONY DSC

Roman- miłośnik złotego kolczyka, tatuażu na dorodnym bicepsie, idealnych proporcji oraz doskonale wyrzeźbionego ciała…może w wyjątkiem języka. Generalnie Roman kocha wszystko, co z nim związane. Człowiek bez kompleksów. Odstające uszy również kocha- uważa, że doskonale eksponują włoską biżuterie. Twierdzi, że jeśli kobiety o czymś marzą, musi to być związane z nim. Lustra i witryny sklepowe są jego sprzymierzeńcami. Narcystyczny, jednak niegroźny. Uczynny, pomoże w każdej pracy, wymagającej użycia mięśnia ramienia i przedramienia…ustawia się wtedy tak, by jak najpiękniej ukazać jego krzywizny powstałe w pocie czoła na osiedlowej siłowni. Jak go nie lubić?;)

SONY DSC

SONY DSC SONY DSC

Wykonanie: bawełna, miękkie wypełnienie z poliestru (z nowych poduszek dla śpiących na brzuchu), malowany farbami i mazakami do tkanin, utrwalony termicznie, wysoki na ok. 38-40 cm.