Idealny dla tych, którzy nie zawsze lubią nosić torebkę. Mają zajęte ręce lub zmęczone ramię;) Plecaki są bardzo modne i dodają trochę luzu.

Plecak wykonany z grubego, szarego płótna z naszytym panelem w sarenki, grafika autorstwa Agi Kobylińskiej (jest to bawełna bardzo wysokiej jakości z nadrukiem laserowym, odpornym na spieranie, bardzo delikatna w dotyku, taka jak pióra:).
Jest to plecak 2 w 1- możesz nosić po stronie saren lub odwrócić na tył i nosić plecak ciemnoszary. Wykonany z dbałością o każdy szczegół. Udoskonalenie worków to m.in. nowe, metalowe kółeczka prze sznurach- u góry i na dole. Dodają klasy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Choć plecaki z materiałowymi zakładkami na sznurki też ciągle szyję, niektórzy wolą właśnie takie:)

Model unisex. Rozmiar ok. 40 cm x 50 cm. Sznur szary, po 2 metry z każdej strony (do własnoręcznej regulacji). Cena 49 zł.

Sarenki mam na plecach, wczoraj były ze mną na basenie i zmieściły wszystko co potrzebne mi było. Mojego nie oddam, ale uszyję podobny dla Was:)

13 14 1a sarenki

Wiecie, ze to mój ukochany…:)